Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Site menu:

Apie mus

Rudens, žiemos ir pavasario mėnesiais mūsų klube vyksta bendrosios kovinės savigynos ir Bujinkan Budō Taijutsu treniruotės, apimančios bendrą fizinį pasiruošimą, smūgines ir imtynių technikas, skausmingų taškų, silpnų žmogaus organizmo sektorių, bei erdvės ir fizinės aplinkos išnaudojimą, psichologinį pasiruošimą savigynai. Treniruotėse taip pat akcentuojama savikontrolės svarba, nagrinėjamos situacijos kai užpuolikas yra ne vienas, mokoma naudotis ir apsiginti nuo dažnai sutinkamų ginklų (tokių kaip peilis, yawara, hanbo ir kt.), mokiniai supažindinami su pirmosios pagalbos principais.

Treniruočių grafiką rasite čia

Ninjutsu svarbiausias prioritetas yra išlikimas betkokia kaina, todėl mes nesivadovaujame taisyklėmis, kas būdinga kovinio sporto šakoms, ir naudojame visas įmanomas priemones (kartais klaidingai įvardijamas kaip negarbingas) maksimaliam savigynos efektyvumui pasiekti. Realios fizinės kovos, ypač ginkluotos, išeitis labai nesunkiai gali būti letali vienam iš priešininkų, todėl norint išlikti reikėtų siekti neįsivelti į atvirą kovą (tiek fiziškai tiek psichologiškai), stengiantis arba jos išviso išvengti, arba nukenksminti priešininką dar prieš jai neprasidedant. Nors treniruočių metu praktikuojamas ir sparingas ir kova parteryje, dėl treniruočių krypties varžybose nedalyvaujame.

Kiekvienais metais organizuojame seminarus, kuriuos veda aukšto lygio meistrai iš užsienio, tame tarpe ir mūsų asociacijos kuratorius iš vokietijos, asmeninis Dr. Hatsumi Masaaki sōke mokinys ir draugas Steffen G. Fröhlich shihan. Seminarų metu mokiniams suteikiama galimybė atestuotis.

Pagrindinės treniruotės apimančios ninjutsu aspektus, kitus nei savigina, vyksta vasaros stovykloje